Memleketi Ben Kurtaracağım!

20160220_152625.jpgÜniversite son sınıftayım. Praktiker’ de çalışıyorum. Okula ara sıra uğruyorum çünkü tam zamanlı Praktiker elemanıyım. Hayat beni çok yoruyor. İş, okul… Kendime hiç zaman ayıramıyorum ama en büyük keyfim Çarşamba günleri saat sekizde başlayan Avrupa Yakasını izlemek. İzlerkende ton balıklı makarnayı ve elma suyu soda ile hüpletmek. Evet hayatımdaki tek keyif bu. Ama bu yazıyı yazarken bile üstünden o kadar zaman geçmesine rağmen dizinin gününü bile çok net hatırlıyorum. O günlerde beni o kadar eğlendiren başka bir aktivite yok:)

Bu kitabı okuyalı çok oldu ama burada paylaşmamışım. Giriş kısımında Gülse Birsel Gazanfer Özcan’ ın hayatındaki yerini anlatıyor. Benim içinde Gülse Birsel’ in yeri çok ayrı, çok özel.

Gazete yazılarını fırsat buldukça çok keyif alarak okuyorum. Son dizisini izleme fırsatım olmadı. Yalan Dünya’ yı da çok sevmiştim. Ama Avrupa Yakası bence Türk dizi tarihinin kilometre taşlarından biri. Benim için Bizimkiler, Babaevi neyse Avrupa Yakası’ da o. Bu kadar da büyük konuşuyorum:)

Kitap elbette çok keyifli okuyun içiniz açılsın, kafanız dağılsın…Artık nasıl olacaksa!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s