Güneş…

IMG_1234Tam dört yıl oldu üç saat kesintisiz uyuduğum günler sayılı. Hatta üç saat kesintisiz uyuyup gece ikide uyanınca kalkıp ütü mü yapsam dediğim çoktur:) Delik deşik uykularım, evdeki işlerin telaşı, işin koşturmacası derken bütün kış yataktan zıplayarak çıktım desem yalan olur. Ama şimdi, güneş saat altı gibi göz kırpmaya başlıyor ya sanki bana enerji enjekte ediyor:) İnanılmaz bir mutluluk ve keyifle yataktan fırlayıp güne başlıyorum. Çok sıcak seven bir insan değilim. Ben bahar kızıyım, her ne kadar Aralık ayında doğsam da…

Güne çocukların kahvaltılarını hazırlamakla başlıyorum. O arada kendi kahvaltımı da hazırlıyorum ama yapamadan kuşlar uyandığı için önce onları giydiriyorum sonra kendim giyiniyorum. En son vakit kalırsa bir yumurtayı ayakta yiyip servise koşuyorum. Her sabah böyle başlıyor hafta içi. Hafta sonları da aynı saatte uyanıyorum ama sadece servise koşmuyorum:)

Her neyse sözün özü güneşli günler beni çok mutlu ediyor. Ben gün ışığı ile yaşayanlardanım. Norveç’dekileri o kadar iyi anlıyorum ki!

Not 1: Şu begonvil nasıl yaz kokan bir bitki…Onu her gördüğümde aklıma deniz, güneş ve avare akşamlar geliyor. Sadece bana mı böyle oluyor?

Not 2:Ve zeytin ağacı, ölmez ağaç her hali ayrı güzel değil mi?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s